İnternet bağlantınızda bir problem var, lütfen kontrol edin.

Terma Garden SPA

4.000m²’lik SPA alanına sahip olan Terma Garden, kapalı ve açık havuzları kadın/erkek olarak ayrı ayrı kullanım imkanı ile misafirlerine eşsiz bir deneyim imkanı sunuyor. Termalin şifasını SPA merkezinin büyüsü ile birleştiren Terma Garden, bedeninizle birlikte yaşam tarzınızı da yeniliyor. Geniş yelpazeye sahip masaj seçenekleri ve deneyimli kadrosu ile vücudunuzun dinamiğini arttırırken, şifalı suları ile ruhunuzu da şımartıyor.

İç ortak alanda 7 aile hamamının bulunduğu Terma Garden’da, 'Kadın SPA' alanında kapalı havuz, buhar odası, şok macera duşları, sauna, kar çeşmesi, jakuzi, 5 farklı kese odası, soğukluk alanı ve bir özel hamam bulunuyor.

Erkek SPA alanında yine kapalı havuz, buhar odası, şok macera duşları, sauna, kar çeşmesi, jakuzi, 5 farklı kese odası, soğukluk alanı ve bir özel hamam misafirlerimizin hizmetine sunuluyor.

Kendinizi huzur dolu hissedeceğiniz yeni yerleşim merkeziniz Terma Garden’da 5 farklı havuz konsepti bulunuyor. Büyük karma havuz, çocuk havuzunun yanı sıra kadınlara özel açık havuz, aquapark ve ailelere özel açık havuzlarla hayatınıza eşsiz güzellikler ve keyif katıyoruz.